FAQ

Pokud nenajdete odpověď na níže uvedenou otázku, dejte nám vědět. Stačí poslat e-mail na adresu shop@verlein.com.

FAQ
Platby
Objednávka
Doprava
Vracení, výměna, zrušení
Naše studio a produkty

 

Platby


Momentálně přijímáme platby prostřednictvím Visa, Mastercard, American Express, Discover Card, JCB a PayPal. A to jak kreditní, tak debetní karty.

Během procesu objednávání vyberte v části Platba možnost „Kreditní karta“.

Na další obrazovce vyberte „Dokončit objednávku“ – budete přesměrováni na stránku 2Checkout, kde můžete provést platbu. Podrobnosti o vaší objednávce, včetně dodacích a fakturačních adres, budou předvyplněny, abyste je mohli ještě jednou zkontrolovat. Po uskutečnění platby budete přesměrováni zpět na webovou stránku Verlein.

Zde budete informováni o úspěšném dokončení objednávky.

Ano, můžete také poslat platbu přímo na naše bankovní účty v měně EUR nebo CZK, a to buď elektronickým nebo bankovním převodem. Jednoduše vyberte možnost „Bankovní převod“ v části Platba při provádění objednávky. Fakturu s pokyny k platbě obdržíte následně e-mailem. K provedení převodu můžete použít také následující informace:

EUR

Jméno účtu: Verlein s.r.o.
Banka: CSOB
IBAN: CZ71 0300 0000 0002 8155 7218
BIC: CEKOCZPP

 

CZK

Jméno účtu: Verlein s.r.o.
Banka: CSOB
Český bankovní převod: 276953136 / 0300
IBAN: CZ32 0300 0000 0002 7695 3136
BIC: CEKOCZPP

Momentálně přijímáme objednávky v těchto měnách: USD, GBP, EUR, CZK.

Použijte rozbalovací nabídku v horní části stránky a vyberte zemi a měnu, ve které chcete zaplatit.

Ze všeho nejdříve nás prosím informujte. V případě jakýchkoliv problémů nás ihned kontaktujte na adrese shop@verlein.com a my se pokusíme vše co nejdříve vyřešit. Popřípadě zkuste k uhrazení objednávky použít jinou metodu, například PayPal. Můžete si také vybrat možnost platby „Bankovním převodem“ a my vám zašleme potřebné informace. V každém případě se vždy pokusíme o vyřešení problému nebo nalezení řešení!

Objednávka


Ano, můžete. Pošlete nám e-mail na shop@verlein.com s číslem vaší první objednávky. Poté stačí učinit objednávku položek, které jste zapomněli přidat. Objednávky zkombinujeme do jedné, takže nemusíte platit poštovné navíc.

Upozorňujeme, že tento postup je možný pouze v případě, že jsme ještě neodeslali první objednávku. Po odeslání objednávky budete muset provést novou objednávku.

Pokud si přejete zrušit objednávku, pošlete nám e-mail na shop@verlein.com s prosbou ohledně zrušení objednávky. Pokud vaše objednávka ještě nebyla odeslána, můžeme ji zrušit, i když připsání platby zpět na váš účet může trvat několik dnů v závislosti na zvoleném způsobu platby.

Pokud byla vaše objednávka již odeslána, musíte ji vrátit.

Všechny naše produkty jsou baleny do hedvábného papíru a součástí dodávky je ochranný obal a vysoce kvalitní dárková krabička. Obdržíte také kopii faktury.

Doprava


Veškeré zboží skladem je odesíláno během 1 až 2 pracovních dnů. Upozorňujeme však, že pokud odešlete objednávku v pátek po 12:00, může být odeslána až následující pondělí (nebo následující pracovní den v případě svátků).

Po odeslání objednávky obdržíte číslo ke sledování.

Termín doručení se liší v závislosti na místě určení. Odhadovaný termín doručení do vaší země naleznete na stránce Doprava.

Do většiny zemí mimo Českou republiku bude vaše objednávka odeslána prostřednictvím společnosti DHL Express. Zásilky v rámci České republiky budou s největší pravděpodobností dodány společností PPL, místním partnerem DHL. Další podrobnosti o doručení do vaší země naleznete na stránce Doprava.

Na objednávky dodávané v rámci EU by se neměly vztahovat žádné dodatečné poplatky za služby nebo clo.

Na objednávky dodávané do Spojených států, jejichž hodnota nepřesahuje 800 USD, se obvykle nebudou vztahovat žádné poplatky za služby nebo clo.

Jakékoliv poplatky za služby nebo clo vztahující se na objednávky dodávané mimo EU, jež mohou souviset se zemí doručení, jsou mimo naši kontrolu a neneseme za ně odpovědnost. V případě nutnosti úhrady jakýchkoliv poplatků vás může kontaktovat doručovací společnost.

Ze všeho nejdříve zkontroluje stránku s informacemi o sledování zásilky, kde zjistíte, jestli nedošlo ke zpoždění dodání.

Pokud je na této stránce uvedeno, že byla zásilka doručena, ale dosud jste ji neobdrželi, informujte nás prosím co nejdříve na adrese shop@verlein.com. Budeme se snažit celou záležitost co nejdříve vyřešit.

Vracení a výměna


Zboží lze vrátit do 14 kalendářních dnů po datu nákupu. Veškeré vrácené zboží musí být nepoškozené a beze změn a musí obsahovat všechny štítky a původní obaly, které byly s daným produktem dodány.

Zašlete e-mail na adresu shop@verlein.com a požádejte o vrácení zboží. Uveďte číslo objednávky a konkrétní produkty, které chcete vrátit.

Po obdržení zboží může vrácení peněz trvat 1 až 2 týdny. Jakmile obdržíme zboží a zpracujeme váš požadavek na vrácení peněz, budeme vás informovat.

Nenabízíme možnost automatické výměny, proto vám doporučujeme vrátit původní zboží a poté zakoupit produkt, o který máte zájem.

Pokud se chystáte vyměnit produkt za stejný model, pouze v jiné barvě, není třeba provádět novou objednávku. Jakmile obdržíme vrácené zboží, jednoduše vám zašleme produkt ve vámi požadované barvě.

Naše studio a produkty


Produkty Verlein jsou navrhovány v našem vlastním ateliéru na pražských Vinohradech. Po dokončení prvního návrhu produktu a vypracování technických výkresů a specifikací kontaktujeme naše smluvní partnery a domluvíme se na vytvoření vzorků. Zhotovení finálního produktu a zadání do výroby obvykle předchází vytvoření několika zkušebních verzí. Přesto, že tento postup znamená delší výrobní proces, výsledkem jsou produkty té nejvyšší kvality.

Společnost Verlein učinila závazek vyrábět pouze ve vysoce kvalitních evropských továrnách. Chceme podporovat tradiční evropské výrobce a přinášet svým zákazníkům jedinečné a vysoce kvalitní řemeslo.

Naše aktuální kolekce je vyráběna ve španělské vesničce Ubrique, která je pro své tradiční kožedělné díly a továrny vyhledávaným místem mezi společnostmi zabývajícími se koženými výrobky. Více informací o tomto kožedělném centru se dozvíte zde a zde.

Využívání služeb evropských výrobců rovněž zajišťuje splnění norem a předpisů EU o pracovním právu, vyhovění normám o životním prostředí a Evropské úmluvě o lidských právech, jejíž dodržování v ostatních zemích a obchodních blocích je obtížné sledovat.

Veškerou kůži získáváme z renomované italské koželužny. Používáme výhradně kůži, která nabízí nejlepší poměr mezi vizuálními a pocitovými rysy, výkonem, opotřebením a odolností vůči skvrnám.

Naše technické vybavení pochází taktéž z evropských zdrojů a z velké části bylo navrženo speciálně pro Verlein s ohledem na naše produkty.

Soustředíme se rovněž na environmentální a etické praktiky naší kůže a dodavatelů technického vybavení. Více informací je k dispozici zde.

Naším cílem je uvádět dvě kolekce ročně, společně s jednotlivými produkty a novými barevnými variantami během roku. Více informací o všech novinkách a nadcházejících produktech získáte po přihlášení k odběru newsletteru.

Podívejte se prosím na stránku Péče o produkty zde.